Další PURUM Hudební ceny Óčka jsou tu, hlasujte pro své favority!

7. září 2010 v 17:15 | L3 |  News
Hudební televize Óčko vyhlašuje 8. ročník prestižní ankety Hudební ceny Óčka, do níž soutěžící nominují výhradně moderátoři a dramaturgové této první české hudební televizní stanice a o vítězích pak rozhodují sami diváci.
Purum Hudební ceny Óčka 2010 - hlasuj
Oproti minulým ročníkům se počet kategorií zúžil na finálových osm, v nichž budou soutěžit bez rozdělení národností dohromady čeští a slovenští interpreti. Kdo si nakonec odnese vítězství v jednotlivých kategoriích PURUM Hudebních cen Óčka 2010 se dozvíme 2. prosince tohoto roku v přímém přenosu ze slavnostního udílení z pražské Incheba Areny, provázeného moderátory TV Óčko Dianou Kobzanovou a Petrem Vágnerem.

Na koncertu spojeném s udílením cen vystoupí mj. Tři sestry, Ewa Farna, Xindl X, Wohnout či Miro Šmajda.

Hlasování diváků a hudebních fandů začalo v pondělí 6. září a potrvá celých 8 týdnů. Hlasuje se formou SMS zaslaných z mobilního telefonu účastníka na číslo 9001109. SMS zprávy musí být zaslány ve formátu: HCO mezera KÓD interpreta / kapely / klipu. Jednotlivé kategorie a kódy interpretů najdete ZDE.

Hlasování pro Ewu Farnou
hlasovací sms kód: HCO 5
pošli na číslo 9001109

Každý týden budou odměněni nejaktivnější hlasující věcnými cenami: brýlemi RELAX, hodinkami STORM či měsíčním členstvím v HOLMES PLACES. Samozřejmostí jsou i pozvánky na koncert - udílení cen v přímém přenosu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama